SZUKAJ
Produkty Informacje
DANE KLIENTA
antystatyczny preparat olejowy, doskonale konserwuje rowery
czyści benzynowe układy, super lekarstwo na biopaliwa
stosowany przez firmę Skoda w samochodach z silnikami diesel
lekarstwo na biopaliwa (diesel, benzyna, lpg)
hi-tech olej aby profesjonalnie konserwować broń
O nas

Katanja - Neoval Oil Dystrybucja :

Nasza firma działa od 17 lat i jest wyłącznym dystrybutorem produktów szwajcarskiej firmy Neoval Oil AG na polskim rynku.

Szwajcarska firma Neoval Oil AG jest producentem o zasięgu globalnym z przedstawicielstwami w krajach Unii Europejskiej oraz w Azji.
Produkowane przez nią preparaty są szeroko stosowane w przemyśle samochodowym, lotniczym, kolejowym, elektronicznym, maszynowym, precyzyjnym oraz w sektorze zbrojeniowym.

Nasza firma sprowadza oryginalne produkty ze Szwajcarii w beczkach, a następnie w Polsce konfekcjonuje je w butelki i aerozole zgodnie z reżimem technologicznym producenta. Produkty te posiadają wszystkie atesty techniczne i sanitarne wymagane
w obrocie towarowym w Polsce.

Wysoka jakość produktów oraz możliwość wyjątkowo szerokiego ich zastosowania są podstawą do stwierdzenia, iż preparaty Katanja-Neoval Oil Dystrybucja, swoją jakością przewyższają inne podobne preparaty dostępne na światowym rynku.

Z gamy oferowanych produktów szczególnie godnym polecenia ze względu na nowelizację ustawy o paliwach płynnych jest preparat uszlachetniający do paliw Neoval Rubin G-8, który m.in. obniża zużycie paliwa i oleju oraz skutecznie chroni silniki przed szkodliwymi skutkami stosowania bio i eko komponentów w paliwach. Produkt ten w pełni zasługuje na miano „szwajcarskiego leku na biopaliwa” i pod tym hasłem jest reklamowany.

Dziesięcioletnia działalność firmy Katanja - Neoval Oil Dystrybucja na rynku polskim
i bardzo wysoka jakość oferowanych produktów stworzyła listę stałych odbiorców
i użytkowników umieszczonych w linku referencje.

Copyright © 2006 Katanja Neoval-Oil Dystrybucja